05308584893

Şehirler Arası Nakliyat'ta Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler Arası Nakliyat'ta Müşterilerimizin Sıklıkla Sorduğu Sorular

Eşyalarınız Sizin İçin Ne Kadar Önemli İse Bizim İçinde O Kadar Önemlidir. Profesyonel Ekibimiz İle Sizlere En Kaliteli Ambalajlama Malzemelerimiz İle Araçlarımızı Dolduruyoruz. En İyi Şekilde Yararlanmanız için ev eşyalarınızı Saymak Gerekirse Yatak Odası Başta Olmak Üzere Salon Takımlarınızı Ve Kırılıcak Çizilicek Eşyalarınızı Ambalajlı Bir Şekilde Taşımaktayız.

Taşıtlar İle Bir Yerden Bir Yere Taşınan Eşya Yada Malın Nakliyat Sırasında Uğrayabiliceği Hasar Yada Kayıplara Tazminin İçin Yapılan Sigortadır.

Belli Katlar Yüksekliğinde Olan Evinize Eşyalarınızı Hızlı Ve Güvenli Bir Şekilde Taşımak İçin Tercih Edilen Bir Sistemdir. Asansörlü Nakliyat İşlemi Binanın Her Hangi Bir Tarafından Eşyalarınızın Taşınacağı Kata Açılacak Pencere Veya Balkon gibi Bir Alandan Yapılan Eşya Transferidir.

Kamyonlarımız Şehirler Arası Eşya Taşımada Yol üzerlerinde bulunan kantar yani ağırlık Ölçme Birimlerine Girmekle Yükümlüdürler. Ağırlık Ölçme Merkezlerine Giren Kamyonlarımız Belirli Bir Ağırlık Ölçme İşleminden Sonra Görevli Kişiler Tarafından İrsaliye Ve Fatura İstenmektedir. Fatura Kesimi Eğer Yapılmamış İse Aracımız Ve Eşylarınız Bağlanır Ve Trafikten Men Edilmek Zorunda Kalır. Şehirler Arası Taşımacılıkta Kesinlikle Fatura Kestirmeniz Gerekmektedir. Fatura Kesiminde Alınan Vergiler %18 Olarak Belirlenmiştir.

Sizlere Daha Hızlı Yardımcı Olabiliriz 0530 858 48 93 Hemen Ara !